lead-icon-people Nasi Klienci już mają święty spokój w Internecie!

Przeciwdziałamy wszystkim próbom naruszenia wizerunku w Internecie!

Co to jest Wirtualna Reputacja?

icon-star-personWirtualna reputacja

Wirtualna Reputacja (WR) jest to zbiór opinii umieszczonych w Internecie na temat danej osoby, firmy, instytucji. Wirtualna Reputacja nie jest odpowiednikiem reputacji realnej. Wirtualna Reputacja jest często nie symetrycznym odbiciem rzeczywistość. Wirtualna Reputacja jest tworzona przez i na użytek osób korzystających z sieci. Wirtualna Reputacja stanowi odbicie emocji i zaangażowania użytkowników sieci w stosunku do marki, osoby, firmy czy instytucji.

icon-eye-openSuma wszystkich emocji

Wirtualna Reputacja stanowi sumę wszystkich obiektywnych i subiektywnych emocji dotyczących opisywanego problemu lub zjawiska.

icon-flagAlgorytm sentymentu

Wirtualna Reputacja budowana jest na algorytmach sentymentu oraz indexie WR. Index WR to innowacyjne narzędzie stworzone przez zespół Sliced Onion którego głównym celem jest rzetelna ocena postrzegania marki, osoby, firmy czy instytucji przez społeczność internetową. Dzięki indexowi WR można określić zarówno siłę Wirtualnej Reputacji względem realnej reputacji jak i siłę oddziaływania WR na przyszłość zainteresowanego podmiotu.