lead-icon-hand WIERZYMY, ŻE KAŻDY MA PRAWO DO OCHRONY SWOJEGO WIZERUNKU

Co to jest Wirtualna Reputacja (WR)

icon-tv-chart

Audyt wizerunku

Wirtualna Reputacja (WR) jest to zbiór opinii umieszczonych w Internecie na temat danej osoby, firmy, instytucji. Wirtualna Reputacja nie jest odpowiednikiem reputacji realnej. Wirtualna Reputacja bywa niesymetrycznym odbiciem rzeczywistości. Wirtualna Reputacja jest tworzona przez i na użytek osób korzystających z sieci.

Wirtualna Reputacja stanowi odbicie emocji i zaangażowania użytkowników sieci w stosunku do marki, osoby, firmy czy instytucji. Wirtualna Reputacja stanowi sumę wszystkich obiektywnych i subiektywnych emocji dotyczących opisywanego problemu lub zjawiska. Wirtualna Reputacja budowana jest na algorytmach sentymentu oraz indexie WR. Index WR to innowacyjne narzędzie stworzone przez zespół Sliced Onion, którego

głównym celem jest rzetelna ocena postrzegania marki, osoby, firmy czy instytucji przez społeczność internetową. Dzięki indexowi WR można określić zarówno siłę Wirtualnej Reputacji względem realnej reputacji jak i siłę oddziaływania WR na przyszłość zainteresowanego podmiotu.

Co warto wiedzieć na temat audytu wizerunku

icon-xxs-exclamationCzy internetowy audyt wizerunku jest mi potrzebny?

Internetowy Audyt to niezależna ocena wizerunku danej marki, osoby, firmy oraz instytucji w sieci. Internetowy audyt wizerunku bada zgodność wizerunku podmiotu z określonymi punktami odniesienia, w tym przepisami prawa, normami społecznymi oraz standardami. Celem audytu jest określenie poziomu ewentualnego zagrożenia płynącego z sieci w stosunku do zainteresowanego podmiotu. Dzięki internetowemu audytowi wizerunku każdy badany podmiot otrzymuje pełne spektrum informacji na swój temat zamieszczonych w sieci.

icon-xxs-exclamationCo oznacza Wirtualna Reputacja?

Wirtualna Reputacja (WR) jest to zbiór opinii umieszczonych w Internecie na temat danej osoby, firmy, instytucji. Wirtualna Reputacja nie jest odpowiednikiem reputacji realnej. Wirtualna Reputacja jest często nie symetrycznym odbiciem rzeczywistość. Wirtualna Reputacja jest tworzona przez i na użytek osób korzystających z sieci. Wirtualna Reputacja stanowi odbicie emocji i zaangażowania użytkowników sieci w stosunku do marki, osoby, firmy czy instytucji. Wirtualna Reputacja stanowi sumę wszystkich obiektywnych i subiektywnych emocji dotyczących opisywanego problemu lub zjawiska.

icon-xxs-exclamationIndex Wirtualnej Reputacji

Index WR to innowacyjne narzędzie stworzone przez zespół Sliced Onion którego głównym celem jest rzetelna ocena postrzegania marki, osoby, firmy czy instytucji przez społeczność internetową. Dzięki indexowi WR można określić zarówno siłę Wirtualnej Reputacji względem realnej reputacji jak i siłę oddziaływania WR na przyszłość zainteresowanego podmiotu.

icon-xxs-exclamationKto potrzebuje audytu Wirtualnej Reputacji?

Każda osoba prywatna oraz podmiot gospodarczy, którego działania ocierają się o Internet prędzej czy później musi posiadać wiedzę, czy jego reputacja jest szargana w Internecie.

icon-xxs-exclamationCo dalej?

Jeśli zajmiemy się Twoją sprawą i pomożemy naprawić ci Twoją Wirtualną Reputację – pamiętaj dbaj o nią, ponieważ jest to największy skarb jaki masz po drugiej stronie ekranu.