Sliced Onion to projekt ochrony wizerunku w Internecie!

O nas

icon-maskO nas

Jeżeli jesteś administratorem lub właścicielem forum, portalu lub bloga internetowego i dostałeś nasze wezwanie dot. naruszenia dóbr osobistych Naszego Klienta powinieneś wiedzieć, że:

Sliced Onion to agencja ochrony wizerunku w Internecie, w której skład wchodzą m.in. najlepsi prawnicy, którzy dołożą wszelkich starań, aby osoba, której dobra osobiste zostały naruszone na Twoim forum, uzyskała całkowitą rekompensatę za poniesione szkody. W jej skład wchodzi również kilku dobrych informatyków, którzy dołożą wszelkich starań, aby dostarczyć informacji osobie pokrzywdzonej, gdzie dokładnie znajduję się Twój serwer.

arrow-gray Sliced Onion to projekt, który monitoruje poziom agresji w Internecie,

arrow-graySliced Onion prowadzi działalność całkowicie zgodną z prawem,

arrow-gray Sliced Onioni zbiera informacje dotyczące forów, serwisów społecznościowych, blogów, które naruszają prawo w zakresie ochrony wizerunku,

arrow-gray Sliced Onion monitoruje sieć i gwarantuje swoim Klientom błyskawiczną reakcję na ewentualne próby naruszenia ich wizerunku,

arrow-gray Sliced Onion przeciwdziała wszystkim próbom naruszenia wizerunku w Internecie,

arrow-gray Sliced Onion dba, aby każdy miał prawo do ochrony swojego wizerunku w Internecie.

arrow-gray Jeżeli jesteś osobą pokrzywdzoną to po prostu zgłoś się do Nas, a my postaramy Ci się pomóc!

Przewodnik po głównych produktach

pp

Pakiet Plus

To innowacyjna usługa umożliwiająca efektywne zarządzanie wizerunkiem w sieci. W jej zakres wchodzi opracowanie comiesięcznego raportu podsumowującego opublikowane w danym czasie opinie oraz usunięcie wszelkich informacji naruszających dobra osobiste usługobiorcy.

Poznaj szczegóły usługi.
cleaning

Cleaning

To nowoczesna usługa, umożliwiająca skuteczną troskę o, tak ważną w dzisiejszych czasach, wirtualną reputację. W jej zakres wchodzi audyt wizerunku oraz trwałe usuwanie informacji naruszających dobra osobiste. Nie musisz już skazywać się na żmudne procedury prawno- administracyjne, by móc efektywnie walczyć o swe dobre imię.

Poznaj szczegóły usługi.
monitoring

Monitoring Wirtualnej Reputacji

To pionierska usługa, przynosząca doskonałe efekty w obszarze zarządzania wizerunkiem w Internecie. W jej zakres wchodzi inteligenty monitoring sieci, za który odpowiadają doświadczeni analitycy. Wyniki comiesięcznych działań przedstawiane są w formie szczegółowego raportu.

Poznaj szczegóły usługi.
audyt

Kompleksowy Audyt Wizerunku

To usługa stanowiąca odpowiedź na potrzeby współczesnych przedsiębiorców, którzy potrzebują profesjonalnej analizy wizerunku ich osoby lub firmy w Internecie. Wirtualna reputacja jest obecnie tak samo istotna, jak ta w świecie rzeczywistym. Może mieć znaczący wpływ na powodzenie działalności.

Poznaj szczegóły usługi.
pb

Pakiet Biznes

To usługa przeznaczona dla firm, których wirtualna reputacja została zszargana i wymaga odbudowania. Profesjonalny audyt dostarcza informacji zarówno na temat publikowanych opinii, jak i samych opiniujących. Jest punktem wyjścia do kolejnych kroków.

Poznaj szczegóły usługi.
socialmedia

Pakiet Social Media

Media społecznościowe są obecnie jednym z najpopularniejszych kanałów komunikacji pomiędzy firmą a jej klientami. Swoboda wypowiedzi w nich panująca bywa często nadużywana i stanowi źródło licznych kryzysów. Dlatego tak ważne jest profesjonalne zarządzanie wizerunkiem w social media.

Poznaj szczegóły usługi.

Wirtualna Reputacja - dowiedz się więcej!

  1. Stałą kontrolę e-wizerunku.
  2. Identyfikację źródeł zagrożenia w sieci.
  3. Rzetelny audyt wizerunku osoby lub marki.
  4. Monitoring opinii publikowanych w Internecie.
  5. Niezwłoczne usunięcie szkalujących i kłamliwych publikacji.
  6. Wsparcie w mediach społecznościowych.
  7. Archiwizację usuwanych wpisów.
  8. Profesjonalne doradztwo w zakresie budowania wizerunku.